Aktualności

Kolejni poszukiwani w rękach policjantów

Data publikacji 21.05.2024

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali kolejne poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności osoby. Mężczyźni zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie, zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

Garwolińscy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Do zatrzymania 44-latka doszło w niedzielę (19.05) około godz. 8 podczas codziennej służby patrolowej. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w Garwolinie. Sąd skazał go na 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 178a § 4 kk.

Tego samego dnia po godz. 17 policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie ustalili, gdzie może przebywać inna osoba poszukiwana. W trakcie sprawdzenia tego miejsca zatrzymali 57-latka, który miał do odbycia 3 miesiące pozbawienia wolności za dokonanie kradzieży.

Obaj mieszkańcy powiatu garwolińskiego zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

podkom. Małgorzata Pychner

 

Powrót na górę strony