Kursu samoobrony pn. ‘’Bezpieczna Ostrowianka’' rozpoczęty !!! - O POLICJI - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Strona znajduje się w archiwum.

Kursu samoobrony pn. ‘’Bezpieczna Ostrowianka’' rozpoczęty !!!

Data publikacji 26.02.2020

W dniu 25 lutego  w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się inauguracja kursu samoobrony pn. ‘’Bezpieczna Ostrowianka’, którego organizatorami są Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej, Akademia Gorila w Ostrowi Mazowieckiej, Ubezpieczenia Agata Majk z Goworowa oraz Grupą Ratownicza Nadzieja z Łomży.

Kurs jest dedykowany dla 20 mieszkanek powiatu ostrowskiego a jego celem jest nauka właściwych reakcji i stosowania technik samoobrony w sytuacjach i miejscach zagrożenia bezpieczeństwa osobistego.

Kurs trwać będzie się od 25 lutego do 27 marca br., będzie składał się z 11 spotkań m.in. o tematyce z obrony koniecznej, procedury niebieskiej karty, stretching, boks, trening funkcjonalny K1, Zumba, samoobrona oraz pierwsza pomoc medyczna.

Na zakończenie uczestniczkom kursu zostały przekazane symboliczne koszulki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej i tym miłym akcentem rozpoczęliśmy I Edycję kursu samoobrony   ’’Bezpieczna Ostrowianka’’.

 

sierż. szt. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony