Kalendarz charytatywny przygotowany przez ostrołęckich policjantów już dostępny! - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Kalendarz charytatywny przygotowany przez ostrołęckich policjantów już dostępny!

Data publikacji 24.12.2020

Już od dziś każdy z nas ma możliwość nabycia przygotowanego przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce charytatywnego kalendarza. Dochód z jego dystrybucji zostanie przeznaczony na wsparcie rodzin koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów - pełniących służbę w naszej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. Specjalnie w tym celu został stworzony komitet społeczny „Policjanci – dzieciom policjantów”. W kalendarzu znajdziemy profesjonalne zdjęcia wykonane, m.in. na policyjnej strzelnicy. Jest także możliwość otrzymania kalendarza w formie wysyłkowej. Zachęcamy wszystkie osoby o dużym sercu do nabycia kalendarza.

Policjanci z Ostrołęki od wielu lat wspierają i sami organizują różnego rodzaju akcję charytatywne. W tym roku postanowili wydać kalendarz, który będzie przedstawiał  policyjną służbę i będzie wspierał rodziny koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów - pełniących służbę w naszej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. Pomysł na taką właśnie formę działań charytatywnych zrodził się w głowach policjantów z ostrołęckiego wydziału prewencji, specjalnie w tym celu został stworzony i zarejestrowany w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji komitet społeczny „Policjanci – dzieciom policjantów”, którego podstawowym zadaniem jest koordynowanie zbiórki pieniędzy.

 

W kalendarzu znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych zdjęć, które będą pokazywały pracę policjantów w poszczególnych komórkach organizacyjnych naszej komendy oraz ich dzieci, są tam zdjęcia wykonane, m.in. na policyjnej strzelnicy, znajdziemy tam też zdjęcia z policyjną maskotką komisarzem Kurpikiem oraz policyjnymi czworonogami.

Dystrybucja kalendarzy jest zorganizowana w taki sposób, aby każda osoba, która będzie chciała wesprzeć tą inicjatywę mogła to zrobić. Kalendarz, który będzie przekazywany w formie podziękowania za okazane dla dzieci wsparcie, można otrzymać go w naszej jednostce, ale jest także zorganizowane otrzymanie go w drodze wysyłkowej. Kalendarz został wydany w ilości 1000 sztuk, natomiast w przypadku dużego zainteresowania jest możliwość zwiększenie tej ilości w ramach potrzeb.

Podziękowaniem za każdą przekazaną wpłatę będzie kalendarz, który powstał dzięki wsparciu niezawodnych sponsorów i partnerów:

- Jakub Subczyński „Supelek Fotografia”,

- „ErgoHestia Ubezpieczenia Sikorscy S.C.”,

- Stanisław Kubeł Starosta Ostrołęcki,

- Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęka,

- „Oscar” dealer samochodów osobowych i dostawczych,

- „Hexan” Agencja Reklamy,

- Edyta Zajkowska „Zakład Fryzjerski”,

- Monika Antczak - makijaż.

Zebrane środki zostaną przekazane rodzinom na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji ich dzieci. Zamieszczone zdjęcia w kalendarzu powstały podczas sesji fotograficznej w dniach 21 – 22 listopada 2020 roku na terenie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zamówienia na kalendarz charytatywny można składać telefonicznie pod numerem telefonu 47 704 14 89, bądź też mailowo pod adresem: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl

Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

 

 

 

Powrót na górę strony