Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świątecznie i kolorowo w płockiej Komendzie Policji

Data publikacji 03.12.2016

W piątek, drugiego grudnia, dzieci policjantów i pracowników Policji z Komendy Miejskiej Policji w Płocku uczestniczyły w kolorowej zabawie mikołajkowej. Na sali gimnastycznej zrobiło się świątecznie i kolorowo za sprawą choinki i kolorowych strojów uczestników zabawy.

Zabawa mikołajkowa została zorganizowana przez NSZZ Policjantów przy KMP w Płocku, Związek Zawodowy Pracowników Policji oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Płock. Dzieci Policjanci i pracownicy Policji oraz Pani Agnieszka Białecka z SDK w Płocku i klaun Pajko przygotowali dla dzieci wiele atrakcji przy muzyce. Zabawę prowadził znany mieszkańcom naszego miasta m.in.  z anteny radiowej Pan Bogdan Wolny.

Podczas zabawy dzieci mogły zobaczyć kilka niesamowitych „sztuczek” chemicznych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród dzieci ale także wśród rodziców. Pajko jak zawsze gromadził wokół siebie wiele dzieci, prowadził różnego rodzaju wesołe zabawy oraz rozdawał kolorowe zwierzątka i inne przedmioty, które robił z balonów. Były również tańce i zabawy taneczne, które prowadzili pracownicy Policji i sami policjanci. Dzieci, mogły również skorzystać z usługi malowania buzi oraz mogły kolorować wielkie rysunki przygotowane specjalnie na tę zabawę.  

Wszyscy prowadzący zabawy i pląsy taneczne byli przebrani za bajkowe postacie, których stroje mieniły się różnokolorowymi barwami. Dzieci i rodzice uczestniczący w zabawie również prezentowali się w kolorowych przebraniach.

Na zakończenie spotkania zjawił się Mikołaj, który jak przystało na prawdziwego Mikołaja rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Mikołaj bardzo chętnie pozował do zdjęć, każde dziecko mogło sobie zrobić z Nim pamiątkowe zdjęcie.

Zainstaluj wtyczkę Flash aby zobaczyć odtwarzacz.
Powrót na górę strony