Dzielnicowy w Słubicach - Dzielnicowi w powiecie - KMP w Płocku

Dzielnicowi w powiecie

Dzielnicowy w Słubicach

Data publikacji 20.01.2021

Dzielnicowy przyjmuje interesantów
w Komisariacie Policji w Gąbinie
ul.  Tylna 6 

 

 

asp. szt. Piotr Rybciak
 
tel. 47 70 514 70; kom. 696 497 081

e-mail: dzielnicowy.gabin4@ra.policja.gov.pl

UWAGA!

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112 lub 47 70 516 01

Miejscowości: Alfonsów, Bończa, Budy, Grabowiec, Grzybów, Jamno, Juliszew, Leonów, Łaziska, Mały Potok, Nowosiadło, Nowy Wiączemin, Piotrkówek, Potok Biały, Potok Czarny, Rybaki, Sady, Słubice ,Studzieniec, Świniary, Wiączemin Polski, Wymyśle Polskie, Zyck Nowy, Zyck Polski.

Plan priorytetowy dzielnicowego  asp.szt. Piotra Rybciaka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021r. do 31.12.2021r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i wyeliminowanie negatywnych zjawisk wpływających na spokój i porządek publiczny w rejonie stacji paliw w Słubicach (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zakłócanie spokoju i porządku publicznego).

W związku z powyższym właściwy rejonowo dzielnicowy asp.szt. Piotr Rybciak zwraca się z apelem do mieszkańców miejscowości Słubice o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające spokój i porządek publiczny zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policje, skontaktować się z dzielnicowym.
 

Powrót na górę strony