mł. asp. Radosław Sobczyński - gmina Czerwińsk - Posterunek Policji w Czerwińsku - KPP w Płońsku

Posterunek Policji w Czerwińsku

mł. asp. Radosław Sobczyński - gmina Czerwińsk

Data publikacji 30.05.2018

mł. asp. Radosław Sobczyński

Posterunek Policji w Czerwińsku  tel. 47 703 35 75

tel. kom. 519 035 473

dzielnicowy.czerwinsk1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Rejon obsługiwany przez dzielnicowego: Chociszewo, Czerwińsk, Gawarzec Dolny, Gawarzec Górny, Komsin, Miączyn, Miączynek, Nowy Boguszyn, Parlin, Sielec, Stobiecin, Wilkowuje, Wilkówiec, Wola, Wólka Przybójewska, Wychódźc, Zarębin, Zdziarka

 

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2021r.  do 31.01.2022 r. jest ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie występowania popełniania wykroczeń uciążliwych i niepożądanych społecznie w rejonie sklepu ul. Królowej Jadwigi i Pl. Batorego w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą gm. Czerwińsk nad Wisłą.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Radosław Sobczyński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony