Aktualności

Roczna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu

Data publikacji 11.02.2019

W czwartek, 7 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się roczna odprawa z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewa Mikołajczyka. Podczas odprawy podsumowano pracę przasnyskich policjantów w 2018 roku.

Odprawa jak co roku ,miało na celu podsumowanie działań przasnyskiej policji w  2018r. oraz przedstawienie  zadań priorytetowych na 2019r. ukierunkowanych na  poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu. W swoim wystąpieniu I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk wysoko ocenił   pracę przasnyskich policjantów na tle garnizonu mazowieckiego .

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu podinsp. Jarosław Ciarka  zaprezentował efekty pracy  przasnyskich policjantów oraz stan bezpieczeństwa na terenie  powiatu przasnyskiego. Podkreślił również fakt dobrej współpracy z władzami samorządowymi.

Na zakończenie odprawy zaproszeni goście: Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski,  Burmistrz Miasta Przasnysz  Łukasz Chrostowski oraz Prokurator z Prokuratury Rejonowej  w Przasnyszu Artur Folga podziękowali policjantom za uzyskane wysokie wyniki w 2018 roku i życzyli wielu sukcesów w bieżącym roku.

Powrót na górę strony