Aktualności

Wypadek w Zawadkach

Data publikacji 25.03.2019

W sobotnie popołudnie 23 marca br. na skrzyżowaniu w Zawadkach gm. Przasnysz doszło do wypadku drogowego. Dwie osoby z obrażeniami ciała został przewiezione do przasnyskiego szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat 68 letni mieszkaniec Przasnysza jadąc od Sierakowa w kierunku Zawadek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym  od Karwacza w kierunku Przasnysza samochodem osobowym marki Ford Fiesta, którym kierowała  27 letnia mieszkanka Przasnysza.   Z obrażeniami ciała kierująca forda wraz ze swoim  pasażerem  5 letnim dzieckiem  została przewieziona karetką pogotowia  do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi. 68 letniemu  kierującemu volkswagenem zatrzymano prawo jazdy. 

Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność, zarówno za siebie, jak i za innych uczestników ruchu drogowego. Każdy kierujący ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, stosować się bezwzględnie do przepisów ruchu drogowego oraz w każdym przypadku dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Powrót na górę strony