Aktualności

Dariusz Piotrowski Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016

Data publikacji 16.01.2017

13 stycznia 2016r w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Dariusz Piotrowski, dzielnicowy z terenu gminy Krzynowłoga Mała.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016r. ma 44  lata, jest żonaty  i ma dwoje dzieci,  mieszka w Przasnyszu. Interesuje się sportem i majsterkowaniem w drewnie. Swoją przygodę z policją zaczął    16  lat temu , początkowo pracował  w Komendzie Policji w Białołęce. Od 12 lat pracuje w Komisariacie Policji w   Chorzelach, a od 18 miesięcy  wykonuje   obowiązki  dzielnicowego, służy radą i pomaga mieszkańcom.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje 3916  mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, serdecznym i empatycznym. Chętnie pomaga potrzebującym,  stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Wykonując obowiązki służbowe wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie.   Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.                                                                                        

                                                                                 

 

Autor: nadkom.E.Nowak

KPP Przasnysz

 

Powrót na górę strony