Aktualności

XII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Data publikacji 09.02.2017

W sobotę (04.02.br.) na hali sportowej ZSP w Przasnyszu odbył się XII Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn. Przasnyska drużyna zajęła II miejsce.

W XII Halowym  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu rywalizowało  sześć  drużyn reprezentujących Komendę Powiatową Policji w:  Ciechanowie, Płońsku, Mławie, Makowie Mazowieckim. Udział w turnieju wzięła również  drużyna Nadleśnictwa Przasnysz. Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane.  Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”.  Przasnyska drużyna zaprezentowała bardzo wysoki poziom gry i zajęła II miejsce na podium.

I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Płońsku,  a  III miejsce  drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary i dyplomy. Sędziowie oraz najlepszy piłkarz i bramkarz  otrzymali  pamiątkowe  statuetki. Turniej był okazją do  integracji środowisk policyjnych i chwilą odpoczynku od codziennych rutynowych zajęć.

Wszystkim  drużynom gratulujemy umiejętności i zaangażowania oraz  zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju w 2018r.

 

KPP Przasnysz

E.Ś.

Powrót na górę strony