Aktualności

„B&N " W SZKOLE PODSTAWOWEJ W JEDNOROŻCU

Data publikacji 10.02.2017

Tuż przed feriami policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jednorożcu. Podczas spotkania przypomnieli uczniom jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Uczestniczący w spotkaniu sponsorzy: firma LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firma ART.Zieliński w Krasnosielcu wręczyli uczniom kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki.

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu oraz z Posterunku Policji w Jednorożcu odwiedzili najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Jednorożcu.  Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom  podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowego,  szczególnie w okresie zimowym .Dzieci z uwagą słuchały o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych -  na ślizgawce i  podczas jazdy na sankach . Policjanci przypomnieli również jak ważne dla własnego bezpieczeństwa  jest  noszenie  elementów odblaskowych.

Podczas spotkania dzieci  wykazały się dużą wiedzą na temat  bezpieczeństwa, chętnie słuchały i odpowiadały na pytania policjantów. Na zakończenie  spotkania przedstawiciele firmy LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firmy ART.Zieliński w  Krasnosielcu  wręczyli dzieciom  kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki „Super Świetlik”

 

Autor:

Asp.szt. Ewa Śniadowska

Powrót na górę strony