Aktualności

Potrącenie na pasach. Dwie osoby poważnie ranne

Data publikacji 07.11.2022

Kierowca Volvo, potrącił dwie osoby przechodzące przez przejście dla pieszych. Kobieta i mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała, zostali przetransportowani do szpitala w Przasnyszu. Policjanci zatrzymali kierującemu, prawo jazdy.

W minioną niedzielę tuż przed godziną 08:00 na stanowisko dowodzenia przasnyskiej Komendy Policji,  wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym  do którego doszło na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu. Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Volvo, 54 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych,   potrącił  małżeństwo zamieszkujące w Przasnyszu w wieku  62  i 65 lat.  Piesi z miejsca zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała, karetkami pogotowia , zostali przetransportowani do przasnyskiego szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi. Kierującemu za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego,  policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

KPP Przasnysz

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

Powrót na górę strony