Aktualności

Przasnyscy laureaci konkursu plastycznego „Bezpieczny konsument – to JA!”

Data publikacji 02.12.2022

W dniu 2 grudnia 2022 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyło się spotkanie z przasnyskimi laureatami II edycji projektu pn. „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”, realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji zs. w Radomiu przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak  w obecności I Zastępcy nadkom. Łukasza Jędrasika w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca, wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego.

Posiedzenie Komisji konkursowej II edycji projektu pn. „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”, realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji zs. w Radomiu przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, odbyło się 15 listopada 2022 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono 118 prac uczniów szkół średnich z terenu garnizonu mazowieckiego.

Komisja konkursowa wyłoniła tegorocznych zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni za najlepsze prace. Jedną z laureatek konkursu została Paulina Prusik z Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu, która zajęła drugie miejsce w konkursie. Dodatkowo komisja wyróżniła pięć prac. W gronie wyróżnionych znalazł się Wiktor Kołakowski, będący uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu.

Komendant insp. Tomasz Łysiak wręczył nagrody laureatom konkursu i podziękował towarzyszącym im nauczycielom za zachęcenie uczniów do udziału w konkursie propagującego bezpieczeństwo i świadomość w sieci.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!

 

KPP Przasnysz

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

Powrót na górę strony