Aktualności

„Kręci mnie bezpieczeństwo” spotkanie policjantów z dziećmi w leśniczówce Przejmy

Data publikacji 07.06.2017

W piątek ( 2 czerwca br.) w leśniczówce w Przejmach policjanci wspólnie z przedstawicielami firm : Wytwórni Premiksów LNB w Kiszkowie, Pol strautmann w Lwówku, Agro-Zielińscy w Krasnosielcu, Poland Food w Gnieznie oraz Nadleśnictwem Przasnysz z okazji Dnia Dziecka zorganizowali spotkanie z uczniami klasy 4 c ze Szkoły Podstawowej w Jednorożcu.

Z okazji Dnia Dziecka w leśniczówce w Przejmach policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w okresie wakacji.  Przypominali o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku .  Leśnicy omówili zasady właściwego zachowania w lesie oraz opowiedzieli o swojej pracy.  Każde dziecko od organizatorów i sponsorów otrzymało kamizelkę i opaskę odblaskową,   książeczkę „Super Świetlik   Bezpieczna droga do szkoły” oraz wiele przydatnych gadżetów .    Organizatorzy zadbali o poczęstunek dla dzieci oraz ognisko przy którym wszyscy uczestnicy spotkania piekli kiełbaski.

Dzieci  w podziękowaniu za zorganizowanie Dnia Dziecka własnoręcznie ozdobiły koszulki, które przekazały organizatorom i sponsorom.  

Powrót na górę strony