Aktualności

Odprawa roczna przasnyskiej policji

Data publikacji 30.01.2023

26 stycznia 2023 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się odprawa roczna poświęcona w całości bezpieczeństwu powiatu przasnyskiego. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik, Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu nadkom. Łukasz Jędrasik, kadra kierownicza, policjanci oraz zaproszeni goście.

Komendant Łysiak w swoim wystąpieniu omówił stan bezpieczeństwa naszego powiatu, podziękował przy tym wszystkim policjantom za wspólny wysiłek na rzecz  poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu przasnyskiego.  Pozostała kadra kierownicza przedstawiała dane za rok 2022 dotyczące poszczególnych pionów Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu i osiągniętych celów. W podsumowującym wystąpieniu Zastępca Komendanta Wojewódzkiego insp. Piotr Janik, pracę przasnyskich policjantów ocenił pozytywnie i  życzył by tendencja ta utrzymała się w bieżącym roku.

Głos zabrali również zaproszeni goście, w tym: Starosta Powiatu Przasnyskiego Krzysztof Bieńkowski, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski oraz kierownictwo Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, którzy podziękowali przasnyskim policjantom za pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w naszym powiecie. 

 

KPP Przasnysz

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Powrót na górę strony