Aktualności

Policjanci zatrzymali sześć osób poszukiwanych

Data publikacji 09.02.2023

W trakcie pełnienia służby policjanci z Komendy Powiatowej w Przasnyszu nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale także realizują polecenia i nakazy sądu. W ciągu dwóch ostatnich dni, podczas wykonywania takich czynności funkcjonariusze zatrzymali aż sześć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

We wtorek (07.02.br.) o godzinie 12:20 policjanci pionu prewencji podczas pełnionej służby zatrzymali 22- letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzydziestu dni.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary stu osiemdziesięciu dni pozbawienia wolności.

W środę (08.02.br.) o godzinie 12:00 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali 40- letniego mężczyznę, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze stu dwudziestu dni.

Tuż po godzinie 14:00 na terenie gminy Przasnysz policjanci zatrzymali 27- letniego mężczyznę, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu. Poszukiwany został doprowadzony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz najbliższe siedem miesięcy.

Kolejny poszukiwany to 32- letni mieszkaniec naszego miasta, który został zatrzymany przez policjantów pionu prewencji. Mężczyzna poszukiwany był  przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu dni.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 35- letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze siedemdziesięciu pięciu dni.

 

KPP Przasnysz

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony