Aktualności

KU PRZESTRODZE-POTRĄCENIE TRZECH KOBIET W PRZASNYSZU

Data publikacji 29.03.2023

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 28 marca br. na ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu. Kierująca pojazdem Ford Mondeo podczas manewru cofania uderzyła tyłem pojazdu w przechodzące przez jezdnię trzy starsze kobiety, w wyniku czego dwie z nich doznały obrażeń ciała.

We wtorek, tj. 28 marca br. na ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu doszło do zdarzenia drogowego, w którym wykonująca manewr cofania, kierująca pojazdem marki Ford Mondeo, 37-letnia mieszkanka gminy Przasnysz uderzyła tyłem pojazdu w przechodzące przez jezdnię trzy starsze kobiety. W wyniku czego dwie 84-letnie kobiety doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do Szpitala Rejonowego w Przasnyszu. Trzecia uczestniczka zdarzenia drogowego nie doznała żadnych obrażeń ciała i poszła samodzielnie do domu. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Przasnyszu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii. Przypominamy, że każdy uczestnik ruchu drogowego powinien kierować się zasadą ograniczonego zaufania. W trosce o swoje i innych bezpieczeństwo przestrzegajmy przepisy drogowe i szanujmy wzajemnie swoje prawa.

KPP Przasnysz

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony