Aktualności

DZIEŃ DZIECKA Z PRZASNYSKIMI POLICJANTAMI

Data publikacji 01.06.2023

Na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbył się dzień dziecka zorganizowany przez Miasto Przasnysz. W obchody tego święta włączyli się także przasnyscy policjanci. W trakcie imprezy na policyjnym stoisku można było obejrzeć sprzęt, którym posługują się stróże prawa. Dzieci miały okazję poczuć się jak prawdziwi policjanci, zasiadając za kierownicą policyjnego radiowozu.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji przygotowanych przez organizatora. Jedną z nich było przygotowane przez przasnyskich policjantów stoisko. Funkcjonariusze odpowiedzieli na setki pytań, dotyczących służby w policji a uczestnicy pikniku mieli świetną okazję, by poczuć się jak prawdziwi policjanci za kierownicą radiowozu. Odwiedzający policyjne stanowisko mogli przymierzyć kamizelkę kuloodporną jak też obejrzeć inne policyjne „gadżety”.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu plenerowym. Wszystkim dzieciom, w dniu Ich Święta, życzymy uśmiechu na twarzy, samych radosnych dni, spełnienia marzeń ale też bezpiecznego domu, opieki bliskich i poczucia, że nic złego Wam się nie stanie.

 

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony