POLICJANT Z PRZASNYSZA NA PODIUM W ROWEROWYM RAJDZIE ,,MŁAWSKIEGO ŚWIĘTA ROWERÓW,,

Data publikacji 27.06.2023

Na starcie liczącego 40 km wyścigu stanęło 53 zawodników, a wśród nich czteroosobowa drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wraz z Komendantem insp. Tomaszem Łysiakiem. W kategorii Policja pierwszy na linii mety zameldował się asp. Paweł Cichocki z KPP Przasnysz.

W niedzielę 25 czerwca funkcjonariusze z Przasnysza wzięli udział w siódmej edycji Mławskiego Święta Rowerów. Oprócz jazdy rekreacyjnej, odbył się wyścig na dystansie 40 km w kategorii OPEN i w kategorii służb mundurowych, gdzie przedstawiciele Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej rywalizowali o Puchar Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Asp. Paweł Cichocki z przasnyskiej komendy jako pierwszy zameldował się na linii mety spośród rywalizujących  policjantów. Wyścig pokonał w czasie 01:13:41, zajmując I miejsce w klasyfikacji Policja.

Spośród zawodników służb mundurowych rywalizujących o  Puchar Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji trasę najszybciej pokonał zawodnik OSP Mława, burmistrz Sławomir Kowalewski, drugie miejsce zdobył  policjant  z KPP Przasnysz asp. Paweł Cichocki,  natomiast trzecie miejsce na podium należało do druha OSP Mława,  Karola Rychlewskiego.

W klasyfikacji drużynowej służb mundurowych I miejsce zajęła Policja, II miejsce Państwowa Straż Pożarna w Mławie, a miejsce III Ochotnicza Straż Pożarna w Mławie.

Wszystkim uczestnikom rajdu gratulujemy wzorowej postawy oraz wyśmienitej kondycji.