Aktualności

Chcesz wiedzieć kto jest Twoim dzielnicowym? Możesz to sprawdzić w aplikacji „Moja Komenda

Data publikacji 24.03.2024

Czy wiesz, jak w łatwy sposób skontaktować się ze swoim dzielnicowym? Umożliwi Ci to aplikacja „Moja Komenda“ która pozwoli ustalić dane Twojego dzielnicowego oraz pozwoli nawiązać z nim bezpośredni kontakt.

Policjant pierwszego kontaktu - tak mówi się o dzielnicowym, który często jest pierwszym, a bywa że najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. Dzielnicowy to policjant, który zbiera informacje co do oczekiwań mieszkańców, pomaga w rozwiązywaniu problemów, wdraża niezbędne działania do poprawy bezpieczeństwa w podległym mu rejonie. Dzielnicowi to policjanci, do których można zgłosić się z każdym problemem. W powiecie przasnyskim jest 10 dzielnicowych, z których każdy ma swój rejon służbowy.

Za pośrednictwem aplikacji ,,Moja Komenda” można ustalić kontakt do swojego dzielnicowego. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który funkcjonariusz odpowiada za dany rejon. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku.

Wyszukiwarka dzielnicowych działa także w trybie offline – bez dostępu do Internetu.

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony