Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W minioną sobotę 12 stycznia br. policjanci przasnyskiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwość w przewozie osób" , w których przebadali 62 kierujących autobusami i busami. Wszyscy byli trzeźwi.
Dodano: 16.01.2019 -
Mając na względzie potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa podczas przejazdów na zorganizowane formy wypoczynku, w czasie wzmożonych wyjazdów dzieci i młodzieży mazowiecka Policja informuje o możliwość zgłoszenia do kontroli autobusu przewożącego dzieci i młodzież. Kontrole będą przeprowadzane przez policjantów po uprzednim zgłoszeniu dokonanym telefonicznie. Sposób „zamawiania” kontroli opisano poniżej.
Dodano: 16.01.2019 -
Przasnyski policjant sierż. Piotr Klik w czasie wolnym od służby uratował tonącego mężczyznę, który wpadł do rzeki Orzyc w miejscowości Ciepielewo. Mieszkaniec gm. Szelków skierował do Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu specjalne podziękowanie wyróżniające bohaterską postawę funkcjonariusza.
Dodano: 16.01.2019