Komisariat II Policji - KMP w Radomiu

Komisariat II Policji

Komisariat II Policji

Data publikacji 13.12.2016
oś. Nad Potokiem
 
 
 
 
 
sierż.szt. Dorota Styś
 
tel. 696 -497- 070
 
dzielnicowy.radomskiego1@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr 201: 25-go Czerwca od nr 54 do 72, Filtrowa, Struga od 54 do 60, Zbrowskiego 1 - 45, Wodna, Park Leśniczówka, Młynarska, Batorego, Żeromskiego - strona nieparzysta od nr 75 do 109,  Kolberga, Fałata, Siemierackiego, Lindego.

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  sierż.szt. Dorota Styś

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego  w rejonie Parku Lesniczówka.

W związku z powyższym dzielnicowa  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 
 
Oś. Nad Potokiem
 

 

asp. Piotr Dorożyński 
 
tel. 696 -497- 067
 
dzielnicowy.radomskiego2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 202: ul:Struga od Grzybowskiej do Kozienickiej, Olsztyńska, Kozienicka od nr 2 do nr 74, Sadkowska, Szklana od Katowickiej do Struga, Struga od 76 do 110, Daleka, Cygańska, Magazynowa, Twarda, Towarowa, Beneta 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  asp. Piotr Dorożyński

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie placu zabaw  ul. Olsztyńska 29.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Oś. Gołębiów I
 
 
 
 
asp.szt. Mariusz Pakuła
 
tel. 696 -497- 033
 
dzielnicowy.radomskiego3@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 203: ul: Kotarbińskiego, Zientarskiego, Obrońców Warszawy, Orląt Lwowskich, Powstańców Śląskich, Ks. Skorupki, Andersa, Gołębiowska, Gryczana, Żółkiewskiego, Zbrowskiego od nr 80.
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu asp.szt. Mariusz Pakuła

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie gromadzenia sie nieletnich, zakłócania ładu i porządku publicznego, spożywania alkoholu w rejonie  ul.  Andersa 7.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 
Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny

 

 
 

 

mł.asp Radosław Bilski
 
tel. 797- 017- 424
 
dzielnicowy.radomskiego4@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 204: ul: Rodz. Ziętalów, Zubrzyckiego, Kozienicka od ronda, Energetyków,   Żółkiewskiego, Lesiowska, Północna, Potkańskiego, Podleśna, Nowacia, Lema, Bakalarza, Wiśniewskiego, Botaniczna, Gackiego, Esperanto, Zamenhofa, Pacyńska, Beina,    Egeimana, Hempla, Koralowa, Makowa, Skowrońskiego, Krzywickiego, Gierymskich, Bełżeckiego, Poduchowna,  Małopolska, Chmielnickiego, Haliny Hermanowicz, Kędzierskiego. Królikowskiego, Zwolińskiego. M. Gajl. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu mł.asp. Radosław Bilski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie  ul. Kędzierskiego 5.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Sadków, Długojów, Malenice
 
 
 

mł.asp. Sławomir Kopeć
 
tel. 696 -497- 020
 
dzielnicowy.radomskiego5@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 205: ul: Poranna, Lubelska od nr 118, Lotnicza, Ogrodnicza od nr 68, Hubalczyków,  Inspektowa, Reymonta, Skaryszewska, Potrzebna, Skrzydlata, Bystra, Kmicica,  Płaska,  Szara, Malenicka, Tęczowa, Rzeckiego, Błękitna, Oleńki, Leszczynowa, Grota-Roweckiego, Szeroka Droga, Słowackiego od granic miasta do Wojska Polskiego, Wojska Polskiego
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu mł.asp. Sławomir Kopeć

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania  ładu i porządku publicznego w rejonie  ul. Lubelska 103.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy przypadki łamania prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Dzierzków
 
 

 

sierż.szt. Robert Bienias
 
tel. 696 -497- 034
 
dzielnicowy.radomskiego6@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 206: ul: Beneta, Ciemna, Gdańska, Długojowska, Dzielna, Daleka, Giserska, Górna, Gromadzka, Janowiecka, Jasna, Kaszubska, Kościelna, Kwiatowa, Krzyżowa, Komunalna, Kochanowskiego, Kalińska ,Kozienicka, Ludwinowska, Lechicka, Lubelska, Metalowa, Miedziana, Małęczyńska, Magazynowa, Nałęczowska, Okrzei, Odrodzenia, Ogrodnicza, Odechowska, Promyka, Puławska, Podmiejska, Pomorska, Średnia, Szeregowa, Wróblewskiego, Wrocławska, Wesoła, Twarda, Tadeuszowska, Zwolińskiego, Przelotna, Smolna, Szeregowa, Szczecińska, Słowackiego od nr 57 do 169 i od 24 do 146, Pomorska, Żurawia  
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom sierż.szt. Robert Bienias

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r do 31.12.2021 r jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie ul. Odrodzenia i Długojowskiej.

W związku z powyższym dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.


 

Czachówek

 

mł.asp. Kamil Stępień

 
tel. 600- 449- 277
 
dzielnicowy.radomskiego7@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 207: ul: Czachowskiego, Nowogrodzka, Dzierzkowska, 25-goCzerwca od 2 do 52, Zacisze, Prażmowskiego od 22 do Czachowskiego, Słowackiego od 2 do 22 i od 19 do 51.Żeromskiego od 25-ego Czerwca do wiaduktu. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom mł.asp. Kamil Stępień

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego  w rejonie ul. Czachowskiego 14.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku, kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Glinice
 
 
 

asp.szt. Konrad Świetlik
 
tel. 600 - 493 - 452
 
dzielnicowy.radomskiego8@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 208: ul: Biała, Błotnia, Czeremchowa, Domagalskiego, Dygasińskiego, Dąbrowskiego, Fabryczna, Grzecznarowskiego, Graniczna, Hoża, Inwalidów Woj., Jarzynowa, Jaśminowa, Kolejowa, Kośna, Kwiatkowskiego, Klinowa, Konopnickiej, Lubońskiego, Mikołaja z Radomia, Makowska, Niemcewicza, Norwida, Owocowa, Poznańska, Placowa, Prosta, Pusta, Strzelecka, Śląska, Wrześniowskiego, Wschodnia, Zagłoby, Zielińskiego, Zapolskiej, PCK .  

 

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 208

Dzielnicowego KP II W Radomiu asp.szt. Konrad Świetlik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  w rejonie parku ul. Kwiatkowskiego.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 Idalin , Janiszpol

 

 

 

mł.asp. Grzegorz Regulski

tel. 797 -017- 538

dzielnicowy.radomskiego9@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 209: ul: Bursztynowa, Bluszczowa, Bliska, Brzechwy, Bieszczadzka, Banacha, Brailla, Bacewicza, Borowa, Diamentowa, Derkacza, Deparasińskiego, Gdańska, Gliwicka, Gnieźnieńska, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Gołaszewskiego, Grzebieniowa, Galla, Indycza, Idalińska, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Janiszpolska, Sadowa, Korczaka, Kruczkowskiego, Kasprowicza, Laskowa, Ludowa, Łomżyńska, Makuszyńskiego, Matejki, Mazowiecka, Mikosa, Milenijna, Majątkowa, Nałkowskiej, Naruszewicza, Osińskiego, Połabska, Perłowa, Przejazd, Piękna, Paciaka, Rzeszowska, Równoległa, Rumiankowa, Szmaragdowa, Starachowicka, Kalinowa, Piotra Skargi, Sołtykowska, Studzienna, Śnieżna, Świerkowa, Wiosenna, Willowa, Wiśniowa, Wiertnicza, Wnukowskiego, Wodociągowa, Tuwima, Zbożowa, Zamknięta, Wyścigowa,  Syrokomli, Długosza, Jarzębinowa, Majowa, Źródłowa, Bacha, Witkacego, Jastrzębskiego,

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom mł.asp. Grzegorz Regulski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Mazowiecka 12.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.


 

Oś. Ustronie

 

 

 

asp.szt. Dominik Barszcz

tel. 797- 017- 423

dzielnicowy.radomskiego10@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 210: ul. Osiedlowa, Jerzego Radomskiego

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom asp.szt. Dominik Barszcz

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego  w rejonie ul. Osiedlowa 2.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


Oś. Prędocinek, Godów

 

 

mł.asp. Przemysław Kowal

 
tel. 797 - 017 - 539
 
dzielnicowy.radomskiego11@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 211: ul: Altanowa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Ciborowska, Cisowa, Czackiego, Drzymały, Gajowa, Godowska, Gruntowa, Jeleniogórska, Lipska, Łanowa, Łysogórska, Opolska, Ostrowiecka, Pola Wincentego, Rolnicza, Wiejska strona nieparzysta, Witkacego strona parzysta, Wyścigowa do nr 26, Zielna, Jana Pawła II-go od ulicy Sandomierskiej do Młodzianowskiej, strona parzysta. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu mł.asp. Przemysław Kowal

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  w rejonie ul. Czackiego 2.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 
Oś. Młodzianów
 

 

 
sierż.szt.Sylwia Sobień
 
tel. 797- 017- 422
 

dzielnicowy.radomskiego12@ra.policja.gov.pl

 
Rejonu służbowego nr 212: ul. Bartnicza, Brzozowa, Bukietowa, Chemiczna, Chęcińska, Czarna, Działkowa, Eplera,  Gajowa do nr 78, Gazowa, Głucha, Godowska od nr 50, Góralska, Jodłowa, Krynicka, Leśna, Lotna, Łączna, Marjańskiego, Młodzianowska od nr 91, Otwarta, Południowa, Ptasia, Radostowska, Sierpowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Towarzyska, Wiejska strona parzysta, Wierzbowa, Wydmowa, Zakopiańska
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KPII w Radomiu sierż.szt. Sylwia Sobień

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu ul Świętokrzyska 15.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Oś. Ustronie
 
 
 
mł.asp. Agata Motyka
 
tel. 797- 017- 425
 
dzielnicowy.radomskiego13@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 213: ul: Grenadierów, Gagarina, Komandosów, Jana Pawła II nieparzyste, do Grzecznarowskiego (rondo) do ul. Sandomierskiej, Sandomierska, Orzechowa
 

Plan działania priorytetowego 

Dzielnicowego KP II Radom  mł.asp. Agata Motyka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest wyeliminowanie wandalizmu  w rejonie  ul. Sandomierska 15 i 17.


W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję na numer 997  lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony