Tragiczny wypadek w Studzieńcu - Aktualności - KPP w Sierpcu

Aktualności

Tragiczny wypadek w Studzieńcu

W sobotę (26.12) ok. godz. 12.30 w Studzieńcu, na drodze wojewódzkiej nr 560 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, a trzy osoby w stanie ciężkim zostały przetransportowane do szpitali. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi DW 560 poza obszarem zabudowanym podczas korzystnych warunków atmosferycznych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mężczyzna kierujący osobowym volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego z przeciwka nissana kierowanego przez 44-letnią kobietę.

W wyniku zderzenia samochodów, na miejscu śmierć poniósł 25-letni kierowca i 16-letnia pasażerka volkswagena oraz 44-latka kierująca nissanem. Ciężko ranna w wyniku wypadku trójka pasażerów podróżujących nissanem została przetransportowana do szpitali w Płocku, Włocławku i Warszawie. 

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sierpcu. 

Powrót na górę strony