EDUKACYJNE WYSTAWY DLA SENIORÓW - Aktualności - KPP w Sierpcu

Aktualności

EDUKACYJNE WYSTAWY DLA SENIORÓW

W ramach projektu pn.: "Aktywny i świadomy senior w świecie finansów" zostały wystawione kolejne wystawy edukacyjne prac plastycznych z przestrogami celem utrwalenia zdobytej wiedzy i przypominania o zagrożeniach sierpeckim seniorów odwiedzającym placówki publiczne.

Po raz kolejny wystawa edukacyjna pod hasłem „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”, w skład której wchodzi 10 prac plastycznych przygotowanych przez Studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu została umieszczona w przeszklonej witrynie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sierpcu przy ul. Świętokrzyskiej, oraz w holu budynku Spółdzielni Mieszkaniowej w Sierpcu przy ul. Jana Pawła II, kolejna wystawa niebawem pojawi się również w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, gdzie będzie towarzyszyła słuchaczom "Uniwersytetu Trzeciego Wieku"

Placówki dzięki którym wyeksponowano wystawę, wspierają sierpecką policję w przekazywaniu seniorom niezbędnej im wiedzy o czychających na nich zagrożeniach, metodach oszustw itp.

Zachęcamy wszystkich do chwili refleksji oglądając wystawę.

Autor: st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki

Powrót na górę strony