Zawody o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu rozstrzygnięte!

W czwartek (14.12) Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu insp. Jarosław Ciarka wręczył puchar zwycięskiej drużynie w I zawodach o Puchar Komendanta. Drużynowo zwyciężyła klasa III LOP. W kategorii indywidualnej żeńskiej zwyciężyła Oliwia Gzubicka, uczennica klasy III LOP. Tytuł najlepszego zawodnika w kategorii męskiej zdobył Mikołaj Krzywda, uczeń klasy IV LOP ZS nr 1 w Sierpcu. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Starosty Sierpeckiego: Andrzeja Cześnika.

Uroczyste wręczenie pucharów zwycięskiej drużynie oraz w kategorii indywidualnej w  I Zawodach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu pod patronatem Starosty Powiatu Sierpowskiego odbyło w Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu. Nagrody zwycięzcom wręczyli: Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu: insp. Jarosław Ciarka, Dyrektor ZS nr 1 w Sierpcu: Piotr Tyndorf oraz Starosta Sierpecki: Andrzej Cześnik.

W zawodach wzięło udział 50 uczniów reprezentujących wszystkie  klasy o profilu policyjnym. Uczniowie do zawodów przystąpili w drużynach 10-osobowych, w skład której weszło 5 dziewcząt oraz 5 chłopców.  Uczniowie rywalizowali o I , II , i III miejsce drużynowo oraz w kategorii indywidualnej żeńskiej i męskiej.

Zawody sędziowała komisja w skład, której weszło 5 funkcjonariuszy Policji oraz 5 nauczycieli z ZS nr 1 w Sierpcu. Po zliczeniu oraz podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe puchary

III m. – Łukasz Majewski III LOP  - 60/100 pkt

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu insp. Jarosława Ciarki zdobyła drużyna reprezentująca klasę III LOP ZS nr 1 w Sierpcu, która zdobyła: 87.7 pkt.

Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę IV LOP, która zdobyła: 68.3 pkt.

Podium na trzecim miejscu zamknęła drużyna reprezentująca klasę II A LP, która zdobyła: 61.9 pkt.

Zwycięska drużyna otrzymała również w posiadanie  na rok do czasów następnych zawodów – Puchar  przechodni ufundowany  przez Dyrektora ZS nr 1 w Sierpcu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!