Aktualności

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w Bliźnie

W niedzielę 23 lipca 2017 roku przed godziną 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 560 w Bliźnie doszło do wypadku drogowego. W wyniku doznanych podczas wypadku obrażeń kierowca osobowej mazdy zmarł w szpitalu. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą 323f poruszający się w stronę Rypina z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym w przeciwka kierującym fordem focusem. W wyniku czołowego zderzenia samochodów ranni zostali uczestnicy zdarzenia, 39-letni kierowca mazdy, 40-letni kierowca forda oraz przewożona przez niego 39-letnia pasażerka, którzy zostali przetransportowani do szpitali w Płocku i Sierpcu. Pomimo podjętych działań ratunkowych 39-letni kierowca mazdy zmarł w szpitalu.  

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Powrót na górę strony