Aktualności

Uwaga kierowcy! Jutro na DK-10 utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników

Sierpeccy policjanci informują , że w najbliższy wtorek ( 20.02)w związku z planowanym protestem rolników, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na sierpeckich drogach. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

Sierpeccy policjanci informują, że w najbliższy wtorek(20.02), odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść czasowe utrudnienia na drogach powiatu sierpeckiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne

Planowany jutrzejszy protest rolników przewidziany w godzinach od  10:00 do 18:00. Uczestnicy zgromadzenia, będą przemieszczać się po pasach dla pieszych w rejonie ronda przy ul. Tadeusza Kościuszki w Sierpcu. Funkcjonariusze zachęcają do objazdów przez miejscowości Zawidz -Bieżuń -Żuromin-Rypin.  Na terenie miasta Sierpc ruchem będą kierować policjanci.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe.

Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Asp. Katarzyna Krukowska

Powrót na górę strony