Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W ostatnich dniach na skrzynki e-mailowe rozsyłana jest wiadomość pochodząca rzekomo od Policji, informująca o wysokim poziomie zagrożenia terrorystycznego w Polsce. Informujemy, że Policja nie jest autorem tych wiadomości, a ich celem może być próba wywołania niepokoju lub strachu, a także może być wstępem do kolejnych przestępczych działań.
Dodano: 04.03.2023 Fałszywa informacja -
Ruszyła piąta odsłona wspólnej kampanii edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej, Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Policji oraz Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin przeciwko nielegalnym, w tym podrobionym środkom ochrony roślin – pod hasłem: Kupując podróbki, tracisz wiele razy!
Dodano: 04.03.2023 Nie ufaj przestępcom - powiedz stop nielegalnym środkom ochrony roślin! -
Na Drodze – "Patrz i Słuchaj", to kolejna edycja ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej, skierowanej zarówno do kierujących pojazdami jak i do pieszych, którą Policja będzie prowadziła w okresie od 1 marca do 31 marca 2023 r.
Dodano: 04.03.2023 Na Drodze – "Patrz i Słuchaj"