Posterunek Policji w Gozdowie

sierż. sztab. Sebastian Kalinowski

Data publikacji 09.04.2018

 

 

sierż. sztab. Sebastian Kalinowski - dzielnicowy Gminy Gozdowo

 

tel. 47 705 42 76

kom. 519-035-546

e-mail: dzielnicowy.gozdowo1@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr V:

miejscowości Gminy Gozdowo:  Antoniewo, Białuty, Bombalice, Bonisław, Bronoszewice, Cetlin, Czachorowo, Dzięgielewo, Głuchowo, Golejewo, Gozdowo, Kolczyn, Kowalewo-Boguszyce, Kowalewo Podborne, Kowalewo- Skorupki, Kozice-Smorzewo, Kuniewo, Kurowo, Kurówko, Lelice, Łysakowo, Miodusy, Ostrowy, Reczewo, Rempin, Rękawczyn, Rogienice, Rogieniczki, Rycharcice, Węgrzynowo, Zakrzewko, Zbójno.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego Posterunku Policji w Gozdowie:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest ograniczenia bądź całkowite wyeliminowanie wykroczeń porządkowych popełnianych w rejonie: sklepu "Gama", "Livio", Sp w Gozdowie i UG w Gozdowie oraz w przyległym parku.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. sztab.Sebastian Kalinowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające przepisy porządkowe, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony