Posterunek Policji w Zawidzu

asp. Paweł KOBUSZEWSKI

Data publikacji 09.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asp. Paweł KOBUSZEWSKI

tel. 47 705 42 70

kom. 519-035-549

e-mail: dzielnicowy.zawidz@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr IX:

miejscowości Gminy Zawidz:   Budy Milewskie, Budy Piaseczne, Chabowo-Świniary, Gołocin, Grabowo, Grąbiec, Gutowo-Górki, Gutowo-Stradzyno, Jaworowo-Jastrzębie, Jaworowo-Kłódź, Jaworowo-Kolonia, Jaworowo-Lipa, Jeżewo, Kęsice, Kosemin, Kosmaczewo, Krajewice Duże, Krajewice Małe, Majki, Majki Duże, Majki Małe, Makomazy, Mańkowo, Milewko, Milewo, Młotkowo-Kolonia, Młotkowo-Wieś, Nowe Kowalewo, Nowe Zgagowo, Orłowo, Osiek, Osiek Piaseczny, Osiek-Parcele, Osiek-Włostybory, Ostrowy, Petrykozy, Rekowo, Skoczkowo, Słupia, Stare Chabowo, Stropkowo, Szumanie, Szumanie-Pustoły, Wola Grąbiecka, Zalesie, Zawidz, Zawidz Mały, Zgagowo-Wieś, Żabowo, Żytowo.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego Posterunku Policji w Zawidzu:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2024 do 31.12.2024 r. jest organicznie popełniania wykroczeń w miejscowości Jeżewo gm. Zawidz, a w szczególności w rejonie sklepu spożywczo-monopolowego, przez osoby które dopuszczają się zakłócania porządku publicznego, spożywania alkoholu, używania słów nieprzyzwoitych oraz zaśmiecania.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Paweł Kobuszewski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe  112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony