Zespół Dzielnicowych KPP w Sierpcu

asp. szt. Marek BIEGAŃSKI

Data publikacji 09.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asp. szt.  Marek BIEGAŃSKI

tel. 47 705 42 38

kom. 519-035-544

e-mail: dzielnicowy.sierpc1@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr I:

ulice miasta Sierpca: Armii Krajowej (od ul. Jana Pawła II do ul. Broniewskiego - strona parzysta), Armii Krajowej (od ul. Broniewskiego do ul. Dworcowej - obydwie strony), Henryka Brodatego, Władysława Broniewskiego (strona parzysta), Bolesława Chrobrego, Dobrawy, Dworcowa, Władysława I Hermana, Hoża, Jana Pawła II (od ul. Piastowskiej do ul. Armii Krajowej - strona parzysta), Jana Pawła II (od ul. Armii Krajowej do końca-obydwie strony), Konstytucji 3 Maja (od ul. Narutowicza do ul. Dworcowej), Ignacego Krasickiego, Władysława Łokietka, Malinowa, Konrada I Mazowieckiego, Mieszka I, Miłobędzka, Gabriela Narutowicza, Kazimierza Odnowiciela, Gen. Leopolda  Okulickiego, Piastowska (od ul. Narutowicza do ul. Jana Pawła II-strona parzysta), Piastowska (od ul. Broniewskiego do granicy miasta--strona parzysta), Polna, Poziomkowa, Jagodowa, Stanisława Staszica, Sucharskiego, Ks. Piotra Ściegiennego, Bolesława II Śmiałego, Świętego Wojciecha, Ziemowita, Romualda Traugutta (od ul. Armii Krajowej od ul. Dworcowej), Wspólna, Zachodnia, Zaścianek, Stefana Żeromskiego (od ul. Narutowicza do ul. Dworcowej).

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Sierpcu asp. szt. Marka Biegańskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie  od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie aspołecznych zachowań do 70%  gromadzenia sie młodzieży w rejonie Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu oraz wyeliminowanie wykroczen w postaci zakłóceń po rzadzku oublicznego wywoływanych przez młodzież

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Marek Biegański zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszajace ład i porządek publiczny , zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony