Zespół Dzielnicowych KPP w Sierpcu

asp. Michał BEKSA

Data publikacji 09.04.2018

 

 

asp. Michał BEKSA

tel. 47 705 42 39

 kom. 519-035-541

e-mail: dzielnicowy.sierpc2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr II: 

ulice miasta Sierpca: Armii Krajowej (od ul. Jana Pawła II do ul. Broniewskiego - strona nieparzysta), Białobłocka, Braci Tułodzieckich, Browarna, Aleksandra Fredry, Jana Pawła II (od ul. Piastowskiej do ul. Armii Krajowej - strona nieparzysta), Stefana Jaracza, Kasztanowa, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Jana Matejki, Adama Mickiewicza (strona parzysta), Osiedlowa, Ignacego Jana Paderewskiego, Parkowa, Piastowska (od ul. Płockiej do ul. Narutowicza-strona nieparzysta), Piastowska (od ul. Narutowicza do ul. Broniewskiego -obydwie strony), Piastowska (od ul. Broniewskiego do granicy miasta-strona nieparzysta), Marszałka Józefa Piłsudskiego, Płocka (od ul. Mickiewicza do granicy miasta-obydwie strony), Przemysłowa, Targowa, Stefanii Sempołowskiej, Gen. Władysława Sikorskiego, Juliusza Słowackiego (od ul. Mickiewicza do ul. Płockiej), Ludwika Solskiego, Sosnowa, Ks. Piotra Ściegiennego, Świętokrzyska, Tysiąclecia, Wiosny Ludów, Wincentego Witosa, Stanisława Wyspiańskiego.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Sierpcu asp.  Michała BEKSY

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2023 do 31.12.2023 r. jest ograniczenie w znacznym stopniu ilości wykroczeń porządkowych w tym z art. 43' Ustawy o wychowaniu w trzeźwości oraz zakłóceń porządku publicznego na terenie parkingu samochodowego przy Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu ul. Piastowska 39.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Michał Beksa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony