Zespół Dzielnicowych KPP w Sierpcu

st. sierż. Michał Marcinkowski

Data publikacji 10.01.2022

st. sierż. Michał Marcinkowski

tel. 47 705 42 36, 

kom. 519-035-540

e-mail: dzielnicowy.sierpc3@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr III

ulice miasta Sierpca: 11-go Listopada, Akacjowa, Gen. Władysława Andersa,  Artyleryjska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Stefana Batorego, Józefa Bema, Benedyktyńska, Biskupa Floriana, Bobrowa, Bojanowska, Borkowska, Cicha, Czwartaków, Jarosława Dąbrowskiego, Jana Długosza, Dobra, Emilii Plater, Farna, Bartosza Głowackiego, Górna, Gen. Józefa Hallera, Zbigniewa Herberta (dawniej Kruczkowskiego), Instalatorów, Władysława Jagiełły, Jasna, Jaśminowa, Kalinowa, Mieczysława Karłowicza, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja (od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego), Marii Konopnickiej, Hugona Kołłątaja, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasińskiego, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka,  Księcia Wacława, Księstwa Warszawskiego, Księcia Witolda, Łagodna, Łąkowa, M.C. Skłodowskiej, Mickiewicza (strona nieparzysta), Magnoliowa, Miła, Stanisława Moniuszki, Zofii Nałkowskiej, Gabriela Narutowicza (strona parzysta), Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Okrzei, Piastowska (od ul. Płockiej do ul. Narutowicza), Plac Chopina, Plac Kard. Wyszyńskiego, Płocka (Plac Kard. Wyszyńskiego do ul. Narutowicza-obydwie strony), Płocka (od ul. Narutowicza do ul. Mickiewicza-strona nieparzysta), Podgórna, Pogodna, Ks. Józefa Poniatowskiego, Powstańców, Bolesława Prusa, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Władysława Reymonta, Rypińska, Saperska, Sielska, Juliusza Słowackiego (od ul. Mickiewicza do ul. Żwirki i Wigury), Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Spokojna, Świętego Wawrzyńca, Szpitalna, Juliana Tuwima, Ułańska, Władysława Warneńczyka, Wiejska, Wiklinowa (dawniej Armii Ludowej),Włościańska, Wojska Polskiego, Walerego Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Ziemiańska, Zielona, Stefana Żeromskiego (od ul. Wojska Polskiego do ul. Narutowicza), Żwirki i Wigury.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Sierpcu st. sierż. Michała Marcinkowskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024r. do 30.06.2024r. jest ograniczenie co najmniej o 70% wykroczeń porządkowych w rejonie Parku Chopina, ul. Plac Chopina i schodów prowadzących z ul. Konstytucji 3-go Maja na ul. Bolesława Prusa w Sierpcu.

W związku z powyższym dzielnicowy st.sierż. Michał Marcinkowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe  112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony