Odszedł na wieczną służbę. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci - Aktualności - KPP w Sokołowie Podlaskim

Aktualności

Odszedł na wieczną służbę. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

Data publikacji 18.11.2020

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 listopada 2020 roku zmarł nasz Kolega młodszy aspirant Tomasz Nowotniak. Miał 50 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim, rodzinie, najbliższym przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Młodszy aspirant Tomasz Nowotniak służbę w Policji rozpoczął w grudniu 1991 roku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Od początku był związany z tą jednostką. Od grudnia 2010 roku służbę pełnił w Zespole ds. Wykroczeń  Wydziału Prewencji. Natomiast od lutego 2018 roku był asystentem Zespołu Dochodzeniowo- Śledczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Swoją służbę pełnił z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem.

Odszedł od nas nagle i na zawsze, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pełnili służbę i współpracowali, w głębokim żalu.

Nabożeństwo żałobne oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 listopada 2020 roku r. o godzinie 11.00 w kościele pw. Św. Jana Bosco w Sokołowie Podlaskim. Po uroczystościach ciało spocznie na cmentarzu parafialnym.

 

 

KPP Sokołów Podlaski

Powrót na górę strony