Pożegnanie I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim - Aktualności - KPP w Sokołowie Podlaskim

Aktualności

Pożegnanie I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim

Data publikacji 02.02.2021

Wczoraj nastąpiło uroczyste pożegnanie I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Marka Żero. Swoje podziękowanie za służbę wyraził Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Dariusz Krzesicki, przedstawiciele Starostwa Powiatu Sokołowskiego, władz samorządowych, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu, policjanci oraz pracownicy Policji.

Wczoraj w komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Marka Żero, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Mł. insp. Marka Żero do Policji wstąpił w 1994 roku, przez całą karierę zawodową związany był z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim. Przez ostatnie 9 lat pełnił funkcję I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.

 Na uroczystości zgromadzili się przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Samorządowcy, Prokurator Rejonowy Leszek Soczewka, Kapelan Policji ks. Dariusz Matuszyński, Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu mł. insp. Dariusz Brzezicki.

 I-Zastępcę Komendanta pożegnał również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Dariusz Krzesicki, Komendant Powiatowy Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Mariusz Okulus oraz kadra kierownicza i pracownicy sokołowskiej komendy.

Goście zabrali głos dziękując za oddanie, siłę i upór w dążeniu do celu jakim jest bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sokołowskiego. Wszyscy podkreślili stałą gotowość do niesienia pomocy oraz rozwiązywania problemów.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim podziękował władzom samorządowym za pomoc okazaną podczas jego służby, za współpracę i bardzo dobre relacje. Dziękując policjantom i pracownikom Policji za pełnioną służbę złożył im również życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności osobistej i rodzinnej.  Swojej małżonce podziękował za wytrwałość i wyrozumiałość podczas pełnionej służby.

 

Mł. insp. Marek Żero zamykając policyjny rozdział swojego życia ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z godnego i rzetelnego wypełniania powierzonej mu misji służbie publicznej na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie sokołowskim.

Życzymy mł. insp. Markowi Żero, by jego dalsza droga życiowa, już poza służbą, przyniosła spełnienie i realizację pasji i marzeń, które odkładane były na później.

 

 

asp. Jakub więsak

Powrót na górę strony