Szczęśliwy finał poszukiwań 61-latki - Aktualności - KPP w Sokołowie Podlaskim

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 61-latki

Data publikacji 12.09.2021

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim w godzinę od zgłoszenia zaginięcia 61-latka została odnaleziona.

W piątek rano dyżurny sokołowskiej Policji został powiadomiony o zaginięciu 61-letniej kobiety, której zaginiecie zgłosił pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zaginiona jest osoba schorowaną, która dzień przed zaginięciem wróciła ze szpitala. Nie posiada telefonu komórkowego, a poza tym ma problemy z orientacją w terenie.

 Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Doświadczeni policjanci podczas wykonywanych czynności poszukiwawczych, wykonali szereg ustaleń, które przyczyniły się do odnalezienia zaginionej. Kobieta została odnaleziona na skraju lasu. Policjanci zauważyli kobietę,która leżała na ziemi, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała, gdzie się znajduje. Z kobietą był utrudniony kontakt.

Policjanci natychmiast udzielili kobiecie niezbędnej pomocy. Odnaleziona kobieta została przekazana przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Dzięki szybkiej reakcji mundurowych w ciągu godziny od zaginięcia kobieta została odnaleziona. Sokołowscy Policjanci kolejny już raz udowodnili, że zawsze można na nich liczyć.

asp. Jakub Więsak

Powrót na górę strony