Aktualności

Dzień Dziecka w Zespole Szkół nr 1

Sokołowska Policja wspólnie z Zespołem Szkół nr 1 zorganizowała w Dzień Dziecka przedsięwzięcie profilaktyczne ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki ,,Zryw wolnych serc”. Prowadzącym imprezy był Grzegorz Nowotniak z Zespołu Szkół nr 5. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali nagrody rzeczowe.

W czwartek, 1 czerwca sokołowska Policja wspólnie z Zespołem Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim dla jednej z klas mundurowych zorganizowała przedsięwzięcie profilaktyczne w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki ,,Zryw wolnych serc” . Prowadzącym imprezy był Grzegorz Nowotniak z  Zespołu Szkół nr 5.

W ramach imprezy dla siedmiu drużyn zostały przeprowadzone konkurencje tj.:  

  • tor przeszkód w alkogoglach,
  • przenoszenie materacy,
  • przenoszenie piłeczki na paletkach do tenisa,
  • przebijanie balonów,
  • odgadnięcie tytułu utworu muzycznego i jego autora jaką był hymn PAT-u w wykonaniu Jarosława Chojnackiego.

Po pokonaniu wszystkich konkurencji młodzież z wykonanymi przez siebie wcześniej transparentami  antynałogowymi udała się na plac Sokołowskiego Ośrodka Kultury, gdzie wykonała taniec Belgijkę.

Na koniec uroczystości Komendant Powiatowy Policji insp. Wiesław Nasiłowski wspólnie z  Zastępcą Naczelnika Prewencji nadkom. Dariuszem Błońskim oraz W-ce Dyrektorem ZS nr 1 Markiem Lewońcem wybrali najlepiej ich zdaniem wykonany transparent .

Na zakończenie podsumowali całe wydarzenie dziękując za wzięcie udziału w imprezie profilaktycznej i promowanie antynałogowych postaw.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

 

st. sierż. Dominika Rozbicka

 

Powrót na górę strony