Aktualności

Tragiczny wypadek drogowy pod Sterdynią, nie żyje 55-letni rowerzysta

Data publikacji 19.01.2023

Jak się okazało do tragicznego w skutkach wypadku, doszło 17 stycznia w m-ci Stelągi Kolonia. Pomimo udzielonej pomocy 55-letni rowerzysta nie przeżył. Sprawę wyjaśnią policjanci.

17 stycznia około godz. 16.00 w m-ci Stelągi Kolonia, gm. Sterdyń doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzysty. Jak ustalono doszło do potrącenia rowerzysty przez 35-letniego kierującego Toyotą. 55-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Pomimo udzielonej pomocy 55-latek zmarł w szpitalu. Kierujący Toyotą był trzeźwy. Funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy i przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności poruszając się w ruchu drogowym w porach wieczorowych i nocnych! Pamiętajmy o niestrzeżonych uczestnikach ruchu drogowego! Natomiast będąc pieszym, czy też rowerzystą poruszając się w obszarze niezabudowanym pamiętajmy, aby założyć kamizelkę odblaskową bądź elementy odblaskowe. Takie działania mogą uratować nasze życie!

 

 

 

 

Powrót na górę strony