Aktualności

Sokołowscy policjanci wzięli udział w „SZARADZIE”

Data publikacji 16.03.2023

Targi pracy to idealny moment, aby zaprezentować młodzieży "od kuchni" pracę w Policji. Tak właśnie było 15 marca na "Szaradzie".

Jak co roku sokołowscy policjanci mogli wziąć udział w targach pracy organizowanych w Zespole Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim pn. „SZARADA”. Jest to idealny moment, aby zaprezentować młodzieży jak wygląda proces rekrutacyjny, przekazać im formularze rekrutacyjne, pokazać sprzęt służbowy policjantów, bądź porozmawiać i wyjaśnić jak wygląda praca w Policji. Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim stale współpracuje z Zespołem Szkół nr 1 z racji funkcjonowania w tej placówce klas mundurowych, jednak podczas targów pracy naszą formację miały możliwość poznać również osoby nie uczące się w klasach mundurowych oraz młodzież z innych szkół.

W tym roku stanowisko Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim wzbogacili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz sprzęt użytkowany przez nich podczas codziennej służby. Nowe atrakcje przyciągnęły zainteresowanie młodzieży, która chętnie podchodziła do stanowiska aby zadać pytania czy też zobaczyć emitowany na telewizorze krótki film „Praca w Policji oczami policjanta”.

 

oprac. st.sierż. Aleksandra Borowska

Powrót na górę strony