Podsumowanie akcji „Znicz 2017” - Aktualności - KPP w Szydłowcu

Aktualności

Podsumowanie akcji „Znicz 2017”

Data publikacji 03.11.2017

Szydłowieccy policjanci podsumowują rozpoczętą w piątek (27 października) akcję „Znicz 2017”. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwała większa liczba mundurowych niż zwykle. Policjanci wzmożone działania będą kontynuować do niedzieli 5 listopada z uwagi na zwiększone natężenie ruchu w rejonie cmentarzy i na drogach powiatu. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożność. Pamiętaj! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych!

Od 27 października do 2 listopada trwała policyjna akcja „Znicz 2017”. W tym czasie na terenie powiatu szydłowieckiego doszło do 8 niegroźnych kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierujących. Najwięcej kolizji drogowych odnotowaliśmy we wtorek (31 listopada) - 3, a w Dzień Wszystkich Świętych nie odnotowaliśmy żadnego zdarzenia drogowego.

Policjanci wzmożone działania będą kontynuować do niedzieli 5 listopada z uwagi na zwiększone natężenie ruchu w rejonie cmentarzy i na drogach powiatu. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożność.
Pamiętaj! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych!

 

st. sierż. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony