Śmiertelny wypadek w Szydłowcu - Aktualności - KPP w Szydłowcu

Aktualności

Śmiertelny wypadek w Szydłowcu

Data publikacji 10.01.2017

Dzisiaj około godz. 4.30 w Szydłowcu na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł 28–letni kierujący osobowym fordem. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, Policja wyznaczyła objazdy.

Dzisiaj około godz. 4.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Szydłowcu na drodze krajowej nr 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Osobowego forda jadącego w kierunku Skarżyska oraz samochodu dostawczego marki Nissan jadącego w kierunku Radomia. Kierowca forda 28-letni mieszkaniec powiatu radomskiego najprawdopodobniej na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem dostawczym. Kierowca forda poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem dostawczym 34-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa małopolskiego był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Samochodem dostawczym razem z kierowcą podróżowało czterech pasażerów, którzy  z obrażeniami odwiezieni zostali do szpitali w Skarżysku-Kamiennej i Radomiu. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ok. 3 godziny, jednak ruch odbywał się w obu kierunkach, gdyż policjanci wyznaczyli objazdy.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Szydłowca pod nadzorem Prokuratury Rejonowej - Ośrodek Zamiejscowy w Szydłowcu.

 

sierż. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony