Bezpieczna droga do szkoły z szydłowiecką Policją - Aktualności - KPP w Szydłowcu

Aktualności

Bezpieczna droga do szkoły z szydłowiecką Policją

Data publikacji 15.09.2021

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu w ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” prowadzą w szkołach spotkania, podczas których przypominają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży rozpoczęli spotkania w szkołach, które sukcesywnie prowadzą na terenie całego powiatu.

Policjanci przekazują uczniom najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole jak również w drodze do szkoły oraz podczas powrotu do domu. Ponadto omawiają zasady zachowania się w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą.

Wczoraj szydłowieccy policjanci spotkali się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu i w ramach akcji „Kierowco! Nie polujemy na zebrach!” i prowadzonych działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” przekazali wskazówki dotyczące bezpieczeństwa jak również przypomnieli, jak należy przechodzić bezpiecznie przez przejście dla pieszych. Prowadzone działania mają na celu zapewnienie uczniom bezpiecznej drogi do szkoły.

mł. asp. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony