Wypadek w Szydłowcu na ulicy Kościuszki - Aktualności - KPP w Szydłowcu

Aktualności

Wypadek w Szydłowcu na ulicy Kościuszki

Data publikacji 08.08.2017

Wczoraj około godz. 21.30 w Szydłowcu na ulicy Kościuszki samochód ciężarowy najechał na nogę mężczyzny, który znajdował się pod naczepą. Mężczyzna odwieziony został do szpitala w Skarżysku-Kamiennej.

Wczoraj około godz. 21.30 dyżurny szydłowieckiej Policji otrzymał informację, że pojazd ciężarowy najechał na mężczyznę. Jak wynika ze wstępnych informacji przybyłych na miejsce policjantów, kierujący scanią z cementonaczepą jadąc od strony Skarżyska zatrzymał pojazd na zatoce autobusowej z uwagi na prawdopodobną awarię. Kiedy mężczyzna poszedł sprawdzić powód awarii, pojazd z nieustalonych przyczyn stoczył się, a naczepa najechała na nogę mężczyzny w wyniku czego został uwięziony pod pojazdem. Strażacy uwolnili poszkodowanego z pułapki. Poszkodowany to 69-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, z urazem nogi odwieziony został do szpitala w Skarżysku- Kamiennej.  

 Szereg wykonanych czynności na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy pozwoli na wyjaśnienie okoliczności oraz przyczyn tego zdarzenia drogowego.

st. sierż. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony