Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Leśnej zainicjowali akcję, której celem jest ograniczenie nielegalnego pozyskiwania gałęzi drzew iglastych w okresie przedświątecznym. Złodzieje, ogołacając młode jodełki z gałęzi, narażają drzewostan na poważne zniszczenia, a ich działania mogą prowadzić do obumarcia uszkodzonych drzewek.
Dodano: 11.12.2024 Akcja „STROISZ". Walka z nielegalnym pozyskiwaniem gałęzi drzew iglastych -
W najbliższy czwartek i piątek (12 i 13 grudnia), mazowieccy policjanci będą prowadzili wzmożone działania w ramach akcji "Trzeźwość lokalnie". Celem akcji jest wyeliminowanie z ruchu tych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu.
Dodano: 11.12.2024 Mazowieccy policjanci rozpoczynają akcję "Trzeźwość lokalnie" -
Wczoraj (10.12) ok. godz. 2 policjanci Wydziału Kryminalnego szydłowieckiej komendy Policji przy współpracy z policjantami z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali na gorącym uczynku 2 (27 i 33 lata) sprawców kradzieży przewodów elektrycznych oświetlenia drogowego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im do 5 lat więzienia.
Dodano: 11.12.2024 Podejrzani o kradzież przewodów elektrycznych oświetlenia drogowego w rękach policjantów