sierż. szt. Leszek Malmon - dzielnicowy gminy Szydłowiec - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Szydłowcu

TWÓJ DZIELNICOWY

sierż. szt. Leszek Malmon - dzielnicowy gminy Szydłowiec

Data publikacji 03.09.2019

sierż. szt. Leszek Malmon

tel.: 47-702-32-74

519-035-519

dzielnicowy.szydlowiec3@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 32 00.

Rejon służbowy nr 3 gmina Szydłowiec, miejscowości: Barak, Chustki, Ciechostowice, Długosz, Hucisko, Jankowice, Korzyce, Krzcięcin, Łazy, Majdów, Marywil, Mszadla, Omięcin, Rybianka, Sadek, Szydłówek, Stacja PKP Szydłowiec, Świeczek, Świniów, Wilcza Wola, Wola Korzeniowa, Wysocko, Wysoka, Zastronie, Zdziechów.

 

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu sierż. szt. Leszka Malmona

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2021r. do 31.01.2022r. jest wyeliminowanie przypadków grupowania się młodzieży, zaśmiecania i niszczenia mienia w rejonie świetlicy wiejskiej zlokalizowanej w budynku byłej szkoły w miejscowości Zdziechów.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Leszek Malmon zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy przypadki grupowania się młodzieży w rejonie szkoły w dni wolne od zajęć lekcyjnych, zaśmiecające, niszczące mienie, czy łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony