TWÓJ DZIELNICOWY

asp.szt. Piotr Bednarczyk - dzielnicowy gminy Chlewiska

Data publikacji 03.09.2019

asp. szt. Piotr Bednarczyk

tel.: 47-702-32-74

519-035-524

dzielnicowy.chlewiska@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 32 00.

Rejon służbowy nr 4 gmina Chlewiska, miejscowości: Chlewiska, Wola Zagrodnia, Aleksandrów, Huta, Borki, Majdanki, Antoniów, Leszczyny, Budki I, Budki II, Budki III, Pawłów, Stanisławów, Koszorów, Stefanków, Nadolna, Skłoby, Zaława, Cukrówka, Broniów, Krawara, Ostałówek, Ostałów, Zawonia, Sulistrowice.

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu asp. szt. Piotra Bednarczyka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023r. do 31.07.2023r. jest wyeliminowanie gromadzenia się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu i świetlicy wiejskiej w m. Budki I.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Piotr Bednarczyk zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol, czy zaśmiecające rejon sklepu, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Dyżury pełnione przez dzielnicowego w PUNKCIE PRZYJĘĆ INTERESANTÓW mieszczącym się w budynku przy Urzędzie Gminy

URZĄD GMINY W CHLEWISKACH

ul. Czachowskiego 49

26-510 Chlewiska

asp. szt. Piotr BEDNARCZYK  - dzielnicowy gminy Chlewiska

dyżur pełni w każdy wtorek w godzinach 10:00 – 12:00 (w budynku przy Urzędzie Gminy obok GOPS-u).

 

Powrót na górę strony