TWÓJ DZIELNICOWY

asp. Łukasz Barszcz - dzielnicowy gminy Orońsko

Data publikacji 03.09.2019

asp. Łukasz Barszcz

tel.: 47-7023-274

519-035-523


dzielnicowy.oronsko@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 32 00.

Rejon służbowy nr 6 gmina Orońsko, miejscowości: Orońsko, Krogulcza Mokra, Krogulcza Sucha, Tomaszów, Helenów, Śniadków, Dobrut, Guzów, Wałsnów, Bąków, Ciepła, Łaziska, Zaborowie, Chałupki Łaziskie, Chronów Kolonia Dolna, Chronów Kolonia Górna, Chronów Wieś, Chronówek.

 

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu asp. Łukasza Barszcza

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023r. do 31.07.2023r. jest zapobieganie przypadkom zakłóania porządku publicznego, zaśmiencanie i spożywania alkoholu w rejonie pomnika znajdującego się w miejscowości Guzów.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Łukasz Barszcz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym oraz zaśmiecające teren przy pomniku, czy sklepie, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Dyżury pełnione przez dzielnicowego w PUNKCIE PRZYJĘĆ INTERESANTÓW mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy

URZĄD GMINY W OROŃSKU

ul. Szkolna 8

26-505 Orońsko

asp. Łukasz BARSZCZ - dzielnicowy gminy Orońsko

dyżur pełni w każdy wtorek w godzinach 10:00 – 12:00 w pokoju nr 7 na I piętrze.

Powrót na górę strony