TWÓJ DZIELNICOWY

sierż. szt. Mateusz Sawicki - dzielnicowy miasta i gminy Jastrząb

Data publikacji 03.09.2019

sierż. szt. Mateusz Sawicki

tel.: 47-702-32-74

519-035-520


dzielnicowy.jastrzab@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 32 00.

Rejon służbowy nr 7 miasto i gmina Jastrząb, miejscowości: Jastrząb, Gąsawy Rządowe, Gąsawy Rządowe Niwy, Gąsawy Plebańskie, Śmiłów, Orłów, Lipienice Górne, Lipienice Dolne, Lipienice Kolonia, Nowy Dwór, Wola Lipieniecka Mała, Wola Lipieniecka Duża, Kuźnia, Kuźnia Kolonia, Kuźnia Wieś.

 

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu sierż. szt. Mateusz Sawicki

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024r. do 31.07.2024r. jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócania ciszy nocnej w rejonie zalewu (parking) Jastrząb ul. Kościuszki oraz kierowanie pojazdami przez nietrzeżwych kierujących.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Mateusz Sawicki zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w rejonie zbiornika wodnego o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Dyżury pełnione przez dzielnicowego w PUNKCIE PRZYJĘĆ INTERESANTÓW mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy

URZĄD GMINY W JASTRZĘBIU

Pl. Niepodległości 5

26-502 Jastrząb

sierż. szt. Mateusz Sawicki - dzielnicowy gminy Jastrząb

dyżur pełni w każdy poniedziałek w godzinach 12:00 – 14:00 w pokoju nr 1 na parterze.

 

 

 

Powrót na górę strony