asp. szt. Remigiusz Basiak - dzielnicowy gminy Jastrząb - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Szydłowcu

TWÓJ DZIELNICOWY

asp. szt. Remigiusz Basiak - dzielnicowy gminy Jastrząb

Data publikacji 03.09.2019

asp. szt. Remigiusz Basiak

tel.: 47-702-32-74

519-035-520


dzielnicowy.jastrzab@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 48 617 72 00.

Rejon służbowy nr 7 gmina Jastrząb, miejscowości: Jastrząb, Gąsawy Rządowe, Gąsawy Rządowe Niwy, Gąsawy Plebańskie, Śmiłów, Orłów, Lipienice Górne, Lipienice Dolne, Lipienice Kolonia, Nowy Dwór, Wola Lipieniecka Mała, Wola Lipieniecka Duża, Kuźnia, Kuźnia Kolonia, Kuźnia Wieś.

 

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu asp. szt. Remigiusza Basiaka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2019r. do 31.01.2020r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania i zakłócania ciszy nocnej w rejonie boiska do piłki plażowej przy ulicy Kościuszki w Jastrzębiu w weekendy w godzinach wieczorowo-nocnych.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Remigiusz Basiak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w rejonie boiska do piłki plażowej o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym,  zaśmiecające, czy zakółcające ciszę nocną, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Dyżury pełnione przez dzielnicowego w PUNKCIE PRZYJĘĆ INTERESANTÓW mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy

URZĄD GMINY W JASTRZĘBIU

Pl. Niepodległości 5

26-502 Jastrząb

asp. szt. Remigiusz BASIAK  - dzielnicowy gminy Jastrząb

dyżur pełni w każdy poniedziałek w godzinach 12:00 – 14:00 w pokoju nr 1 na parterze.

Powrót na górę strony