"KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI"- PODSUMOWANIE - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

"KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI"- PODSUMOWANIE

Data publikacji 10.07.2019

Wczoraj w ramach ogólnopolskich działań „kaskadowy pomiar prędkości” białobrzescy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących na głównych szlakach komunikacyjnych. W ramach akcji funkcjonariusze dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość.

Głównym zadaniem policjantów w tym dniu było zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ograniczenie liczby zdarzeń drogowych a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom na drodze. Podczas działań policjanci egzekwowali od kierujących stosowanie się do znaków drogowych określających bezpieczną prędkość jazdy. W tym celu skontrolowali blisko 30 pojazdów wśród których 13 kierowców nie stosowało się do  ograniczeń prędkości. W jednym przypadku funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy za przekroczenie o ponad 50 km/h prędkości w obszarze zabudowanym W trakcie prowadzonych działań Policja nie odnotowała wypadku drogowego oraz nie został zatrzymany żaden kierowca  pod wpływem alkoholu.

Apelujemy o rozważną jazdę oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości nie tylko podczas policyjnych działań ale przez cały czas.

 

autor:  asp. Edward Banach/ KPP Białobrzegi

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony