ZAGINIONY MĘŻCZYZNA ODNALEZIONY! - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

ZAGINIONY MĘŻCZYZNA ODNALEZIONY!

Data publikacji 10.09.2019

Kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez strażaków zawodowych i druhów ochotników szukało 74-letniego mieszkańca gminy Stromiec. Mężczyzna wyszedł z miejscowości Lipskie Budy i nie było z nim żadnego kontaktu. Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Około godz. 9 rano zaginionego mężczyznę odnaleziono.

Wczoraj wieczorem policjanci z Białobrzeskiej komendy zostali poinformowani o zaginięciu 74-letniego mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci. Rodzina, która była zaniepokojona jego kilkugodzinną nieobecnością, wezwała na pomoc policjantów.

Natychmiast po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu rozpoczęto poszukiwania. Około godz. 24 został ogłoszony alarm. Po kilkunastu minutach w komendzie stawiali się kolejni mundurowi gotowi szukać zaginionego. Z pomocą przyszli również białobrzescy strażacy zawodowi i druhowie z OSP. Poszukiwania wspierane były również przez funkcjonariusza z KPP w Szydłowcu, który przyjechał na miejsce z psem tropiącym.

Mundurowi szli tyralierą i sprawdzali każde miejsca, w których mógł przebywać 74-latek. Około godz. 9  rano zaginionego mężczyznę  odnaleziono  w polu. Mężczyzna był wychłodzony, a kontakt z nim utrudniony. Na miejsce wezwano natychmiast karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Trafił pod opiekę lekarzy.

Autor: sierż. szt. Ewa Kozyra

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony